
Sain muutama kuukausi sitten testiin Sudio Swedenin Regent – kuulokkeet. Olen kuvitellut, että pärjään ihan tavallisilla nappikuulokkeilla. Tutustuttuani näihin kaunokaisiin ja kuulokkeiden äänenlaatuun, olen oppinut vaatimaan kuulokkeilta hyvää äänentoistoa.
Näissä kuulokkeissa on panostettu sekä ulkonäköön että äänenlaatuun. Itseäni huvittaa kuinka alkeellisilla kuulokkeilla olenkin kuunnellut musiikkia, äänikirjoja ja ohjelmia tietokoneelta. Nämä designkuulokkeet hyödyntävät viimeisintä tekniikkaa ja ovat langattomat on-ear-kuulokkeet. Kuulokkeiden ajaton tyyli sopii joka tilanteeseen, kuuntelit sitten musiikkia tai äänikirjoja lenkillä, työmatkalla tai kotona oloasussa.
Postauksen lopussa on huippuarvonta, jossa sinulla on mahdollisuus voittaa itsellesi omat designkuulokkeet.
Postauksen lopussa on huippuarvonta, jossa sinulla on mahdollisuus voittaa itsellesi omat designkuulokkeet.

Regent kuulokkeet toimivat Bluetooth 4.1. -teknologialla, joka tekee niiden käytöstä todella helppoa. Ulkoillessa ei ole häiritseviä johtoja tiellä. Voit liikkua vapaasti, jos seuraat jotain ohjelmaa tietokoneelta eli voit hakea sen kahvikupin rauhassa. Regentin paketin mukana tulee lisäksi litteä johto, joten kuulokkeita voi tarvittaessa käyttää myös sotkeetumattoman johdon kanssa.
Regent kuulokkeiden laataaminen onnistuu helposti Micro-USB- kaapelin avulla. Kuulokkeiden akulle luvataan jopa 24 tunnin akunkesto ja kokemukseni perusteella allekirjoitan kyllä tuon. Kuulokkeiden kantavuus on 10 metriä, joten yhteys ei heti katkea kotioloissa tai matkalla.

Regent -kuulokkeet ovat helppokäyttöiset ja niita saa säädettyä hyvin. Meillä nämä ovat olleet molempien käytössä, joten ne sopivat sekä miehille että naiselle. Regent kuulokkeiden siron muotoilun ansiosta, ne sopivat moneen tilanteeseen käytettäväksi. Langaton yhdistäminen esimerkiksi puhelimeen onnistuu todella näppärästi. Kuulokkeet löytävät helposti bluetooth yhteyden.
Näissä kuulokkeissa on mukana myös kiva persointiominaisuus eli voit hankkia vaihdettavia design-capseja kuulokeosaan. Näitä kuulokkeita on saatavilla sekä mustana että valkoisena.
ALENNUSKOODI; tuulanneli
Tässä on todella kiva joululahjaidea. Nämä kuulokkeet toimitetaan kauniissa paketissa ja pikatoimitus Suomeen on ilmainen.
Alennuskoodilla tuulanneli saat -15% alennuksen koko tilauksesta Sudio Swedenin kotisivuilta.
Jos haluat helpottaa lahjaostoksia tai tilata vaikka itsellesi nämä desingkuulokkeet niin kannattaa käyttää tilauksen yhteydessä kyseistä alennuskoodia.
.

ARVONTA
Arvonta on suoritettu ja arpaonni osui;
Anonyymi11. JOULUKUUTA 2017 KLO 0.30
Hei! Kiva arvonta näin joulun alla ? 2:lla arvalla mukana (fb ja instagram ) ja lahjaksi A vaihtis, valkoiset tyttärelle ?? – Tanja
-tuulanneli
//Sudio Sweden Regent – kuulokkeet saatu blogin kautta //
//Sudio Sweden Regent – kuulokkeet saatu blogin kautta //
Kirjoittaja
Minulla oli yhdet SUdio Bluetooth-kuulokkeet, mutta sitten menin ne hukkaamaan. Harmitti. Uudet siis olisivat kivat 🙂 Valkoiset REgent on ear -kuulokkeet olisivat uusi tuttavuus nappikuulokkeisiin tottuneelle…
Kirjoittaja
Tre-kuulokkeet olisivat ihanat, niitä voisi käyttää pyöräillessä ja salilla… pidänpä siis peukkuja itselleni?. Kivaa joulunodotusta!
Kirjoittaja
Valintani olisi Tre white – mukana kahdella arvalla :).
Kirjoittaja
https://www.sudiosweden.com/fi/earphones/tre-black.
Kahdella arvalla mukaan.
[email protected]
Kirjoittaja
Pojalleni pistäisin oikein mielelläni joululahjapakettiin siniset TRE-urheilukuulokkeet. Yhdellä arvalla mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Tuollaiset puuttuukin, upeat, instagram ja Fb-seuraaja. Valkoiset Regentit ovyat upeat!
[email protected] gmail.com
Kirjoittaja
Olen niin kyllästynyt aina solmussa oleviin nappikuulokkeisiin. Langattomat Regentit tulisivat kyllä tarpeeseen.
Kahdella arvalla mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Minun valinta olisi nämä Tre valkoiset mitä sinulla tässä postauksessa. Mukana kahdella arvalla.Heidi S
Kirjoittaja
Valintani olisi tre white ? seuraan fb insta ja bloglovin kautta ?
[email protected]
Kirjoittaja
valitsisin Tre white kuulokkeet 🙂 mukana kahdella.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset regentit olisi kyllä upeat menisi tytölle lahjaksi. Mukaan yhdellä arvalla. [email protected]
Kirjoittaja
Mukana yhdellä arvalla – valintani on Tre white 🙂
– Seijahannele
[email protected]
Kirjoittaja
Valintani olisi A miehelleni.
[email protected]
Kirjoittaja
Valintani olisi Regent White ja seuraan facessa.
suvi.vikholm(a)luukku.com
Kirjoittaja
Oi, näille kaunokaisille olisi kyllä täälläkin käyttöä! Jos onni suosii valitsisin vaihtoehdon A valkoisena. Kahdella arvalla mukana blogisi ja Instan seuraajana onnea koittamassa 🙂
Kirjoittaja
Valinta A valkoisena
[email protected]
Kirjoittaja
Pukin kirjeeseen nää jo kirjoitin. Uskon tähän kuitenkin enemmän kuin pukkiin?
Kirjoittaja
Valkoiset Regentit valitsisin. Yhdellä mukana, seuraan bloggerin kautta.
vuosikerta (at) live (piste) fi
Kirjoittaja
Regent kuulokkeet valkoisena olisi munun valintani, mikäli voitto osuisi kohdalle.
Kahdella arvalla mukana ?
[email protected]
Kirjoittaja
Antaisin valkoiset regent-kuulokkeet lahjaksi ystävälle / [email protected]
Kirjoittaja
Tosi kauniit ovat ja valkoinen Regent upea, huokaus! Instagram ja Fb.
Maire
Hullutellen(a)gmail.com
Kirjoittaja
B) Tre kuulokkeet valkoisena.
Kahdella arvalla mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Ottaisin valkoiset regentit! <3
[email protected]
Kirjoittaja
B. TRE -urheilukuulokkeet valkoisena lapselleni ja kahdella mukaan
unelmiaonnesta(at)gmail.com
Kirjoittaja
Mukana yhdellä arvalla. Valintani olisi A valkoisena.
s.kansakoski(at)luukku.com
Kirjoittaja
Haluaisin nuo valkoiset Regent kuulokkeet sähköposti [email protected]
Kirjoittaja
Mukana kahdella arvalla ja mahdollisesti voittaessani valitsisin A ) valkeat.
Päivi
[email protected]
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukana, ja valkoinen Regent on suosikkini!
[email protected]
Kirjoittaja
Kahdella arvalla mukana. Valkoinen Regent olisi niin tervetullut!
[email protected]
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukaan! Tre-kuulokkeet tulisivat kyllä tarpeeseen. Ehkä mustina haluaisin. hiltuha(at)gmail.com
Kirjoittaja
Musta regent
Kirjoittaja
Valkoiset Regent kuulokkeet antaisin lahjaksi. 🙂 [email protected]
Kirjoittaja
Ehdottomasti mukana. Regent mustat itselleni. Herkkäkuuloiselle hiljaisuus on elämys.
<3
Kirjoittaja
White regent -kuulokkeet ovat ihanat! Seuraan bloglovinissa ja instagramissa :). [email protected]
Kirjoittaja
Ehdottomasti mukana. Regent mustat. Herkkäkuuloiselle hiljaisuus on elämys!
<3 kahdella arvalla <3
Kirjoittaja
Regent – White olisi upeat , kahdella mukana <3 [email protected]
Kirjoittaja
Pukille olen toiveen esittänyt norm.kuulokkeista, joten valitsen nyt Tre kuulokkeet mustana:)
T. MiraX
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla lähden koittamaan Tre whiteja:) [email protected]
Kirjoittaja
On ear- kuulokkeet 🙂 Valkoisena.
[email protected]
Kirjoittaja
Regent valkoiset olisivat ihanat. Yksinkertaisen kauniit. Kahdella arvalla mukana. Ihanaa joulun odotusta. 🙂 [email protected]
Kirjoittaja
Tre white itselleni joululahjaksi.<3 2 arpaa (facessa ja instassa seuraan), [email protected]
Kirjoittaja
Olenkin viime aikoina alkanut ajatella tarvitsevani tällaisia. Arvonnassa mukana!
Jos voittaisin, valitsisin kokeiltaviksi nuo urheilukuulokkeet mustina.
humppalulla (at) gmail.com
Kirjoittaja
Valkoiset Regentit. Yhdellä mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Regent White olisi valintani 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Regent mustana <3 Olen mukana kahdella arvalla!
[email protected]
Kirjoittaja
A mustana 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Omat suosikkini olisivat A kuulokkeet ja valkoisina. Minä aina ostelen itselleni kuulokkeita, mutta aina ne päätyvät jonkun muun korviin kuin omiini 🙂 Olisipa hauska voittaa nyt vihdoin itsellekin upeat kuulokkeet.
Kirjoittaja
Mukaan yhdellä (blogger) ja mustat Tre-kuulokkeet.
Tiina
miumiu83 at gmail.com
Kirjoittaja
Regent – Black ja mukana kahdella arvalla.
xevex82(at)gmail.com
Kirjoittaja
Todellakin mukana, nämä tulisivat enemmän kuin tarpeeseen. Mukana yhdellä arvalla ja valkoiset Tre-kuulokkeet. Kiitos. AnneCarina
Kirjoittaja
Kahdella arvalla mukaan, valinta olisi tuo A valkoisena. Ne olisivat varmasti oivalliset myös kielten verkko-opiskeluun, esim. tv:n pauhatessa taustalla keskittyminen usein kärsii. riiti81(at)gmail.com
Kirjoittaja
Kahdella arvalla koitan Tre valkoisia, jos saisin 11v tytön onnelliseksi.
Kirjoittaja
Valk. A-kuulokkeet olisi mahtava joululahja tyttärelle! Kahdella mukana.
Kirsi P.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoinen regent ehdottomasti. [email protected]
Kirjoittaja
Niin kauniit, niin herkät nuo kuvan valkoiset…2 lipuketta, kiitos.
Tiina
Ilovetaide()gmail.com
Kirjoittaja
Airiina
Itselleni tarvitsen Regent – White kuulokkeet. Yksi arpa minulle.
aiholapp(at)lailanet.fi
Kirjoittaja
Osallistun yhdellä arvalla.
Regent Black olisi valintani.
Miehelleni annan jos voitan.
-Appa-
[email protected]
Kirjoittaja
Valintani olisi A malli, kun en käytä lenkillä kuulokkeita. Blogger seuraajana yhdellä mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset tre kuulokkeet! 🙂 [email protected]
Kirjoittaja
Hei! Kiva arvonta näin joulun alla ? 2:lla arvalla mukana (fb ja instagram ) ja lahjaksi A vaihtis, valkoiset tyttärelle ?? – Tanja ([email protected])
Kirjoittaja
Regent white ehdottomasti! ?
Kahdella arvalla mukana!
[email protected]
Kirjoittaja
Regent valkoisena 🙂 mukaan kahdella arvalla
[email protected]
Kirjoittaja
A kuulokkeet valkoisena 🙂 Kahdella mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset on-earit ja kahdella arvalla mukana!
// MerjaJ
Kirjoittaja
Valkoiset A kuulokkeet!
elisamariasd [at]gmail.com
Kirjoittaja
Valkoiset .kolmella arvalla mukana mipera
Kirjoittaja
Regent kuulokkeet ovat uskomattoman tyylikkäät. Mieli tekisi valkoisia, järki sanoo musta 😀 Pelkään, että pari tahmatassuakin näitä tahtoisi käyttää… Eli musta regent siis.
Yhdellä arvalla (bloglovin) mukana!
-Tarja
[email protected]
Kirjoittaja
1 arvalla osallistun! Valkoiset Regent langattomat kuulokkeet ottaisin! 🙂
– vilmak, [email protected]
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukana! Regent langattomat on-ear-kuulokkeet.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent kuulokkeet!
1 arvalla osallistun! (insragramissa seuraan)
[email protected]
Kirjoittaja
Kahdella arvalla mukana! Toiveissani olisivat valkoiset Regent -kuulokkeet 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Mukana yhdelllä! Mustat regent kuulokkeet. 🙂
hippohiiri at gmail.com
Kirjoittaja
Kahdella mukana 🙂 valkoiset Regent kuulokkeet
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet pojalleni ottaisin.
Mukana kahdella arvalla.
[email protected]
Kirjoittaja
Treenikuulokkeet… kaikilla arvoilla mukana 🙂
bikkenpilttuu at hotmail.com
Kirjoittaja
Jei, kahdella arvalla mukana! Minä valitsisin langattomat valkoiset 🙂
Ihanaa uutta viikkoa <3
Kirjoittaja
Kahdella arvalla mukana, seuraan blogia bloggerin kautta ja instagramissa myös. Valkoiset Regent-kuulokkeet antaisin ystävälle lahjaksi.
[email protected]
Kirjoittaja
Regent Black
[email protected]
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukana. Valkoiset Regent-kuulokkeet on ihanat!
[email protected]
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukana :)! Valkoiset Regent-kuulokkeet olisivat ihanat! Hyvää Joulua!
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset on-earit
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regentit olisi ihanat! Kaksi arpaa 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet. Kahdella mukana.
Kirjoittaja
Mustat Regentit miehelleni. Yhdellä mukana (insta) ❤
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Mustat Regent-kuulokkeet 🙂
tyttinurminenn (at) hotmail.com
Kirjoittaja
Mustat Regentit jos voitan ja yhdellä arvalla osallistun.
Petri
peholapp(at)lailanet.fi
Kirjoittaja
Valkoiset Regent langattomat on-ear-kuulokkeet. 2arpaa ?
Kirjoittaja
TRE -urheilukuulokkeet mustana mieluiten! Yhdellä arvalla mukana.
cupido.maxi(at)gmail.com
Kirjoittaja
Valkoiset regentit ottasin, edelliset hajosivat.. 🙁
[email protected]
Kirjoittaja
2:lla arvalla mukana. Minulla ei ole koskaan ollut kuulokkeita, noita olen ihaillut ja valinta on vaikea, mutta päätös olisi Regent mustana. Mieskin saisi lainata niitä 🙂 [email protected]
Kirjoittaja
A, valkoisena
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet. Insta ja FB seuraaja
Kirjoittaja
A) Valkoiset Regent kuulokkeet ❤ 2 arvalla mukana. [email protected]
Kirjoittaja
Regent black
Kirjoittaja
Valkoiset regent kuulokkeet, antaisin tytttärelleni jolle on vaikea löytää sopivia kuulokkeita.
Kirjoittaja
Mustat regent
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet olisivat valintani. Yhdellä arvalla mukana.
[email protected]
Kirjoittaja
-OnneliAnneli-
Langattomat valkoisena, itselläni tarvetta ja fb kautta seurailen
[email protected]
Kirjoittaja
on ear?
Kirjoittaja
Valkoiset regent.
paivi_h83(at)hotmail.com
Kirjoittaja
Valkoiset Regentit antaisin miehelleni. 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regent-kuulokkeet näyttävät hyviltä! Seuraan bloglovin'in kautta.
[email protected]
Kirjoittaja
Tre white kuulokkeet tyttärelle 🙂 seuraan facebookissa.
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset regent 🙂
[email protected]
Kirjoittaja
Regent kuulokkeet itselleni :3 Kahdella arvalla mukana. heini.ni(at)hotmail.com
Kirjoittaja
Regent kuulokkeet ! Itselleni 🙂
Seuraan facessa ja instassa
[email protected]
Kirjoittaja
Haluaisin itselleni tre -kuulokkeet 🙂 kokkonen.heini(at)gmail.com
Kirjoittaja
Valkoiset TRE-kuulokkeet olisivat ihanat! Itselleni toivoisin noita 🙂
Osallistun yhdellä arvalla. [email protected]
Kirjoittaja
valkoiset Regent langattomat on-ear-kuulokkeet itselleni.
Instagram: @risteytyksenaskeleissa
Kirjoittaja
Yhdellä arvalla mukana.Regent langattomat on-ear-kuulokkeet valkoisena,menisi lahjaksi veljelle taikka miehelle 🙂 [email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset regent langattomat ihan itselleni. [email protected]
Kirjoittaja
A. Valkoiset Regent langattomat ihan itselleni.
Kirjoittaja
A ja mustat, itse pitäisin ehdottomasti! Nappikuulokkeet kun alkavat sattumaan korviin, ja oishan näissä valtavan paljon parempi äänenlaatu.
– Noora
nono alaviiva kaksi nolla alaviiva nolla kaksi miukumauku hotmail piste com
Kirjoittaja
A Regent – White. Itselleni joululahjaksi. [email protected]
Kirjoittaja
Regent White ois mun valinta!
[email protected]
Kirjoittaja
Valkoiset Regentit itselle, koska mun korvat ei oikein tykkää noista in-ear-kuulokkeista eikä suurin osa niistä ees pysy mun korvissa. Pienet korvakäytävät tai jotain 😀
Seuraan Bloglovinissa ja IG:ssä.
huttuuvain ät gmail piste com
Kirjoittaja
Valkoiset Regent langattomat kuulokkeet olisivat pelastus lenkeille! Ei aina olisi langat solmussa ja äänenlaatu olisi loistava. Tällä kertaa ottaisin nämä siis omaan lahjapakettiin mieluusti.
Osallistun kahdella arvalla.❤
Ihanaa Joulua❤
[email protected]
Kirjoittaja
Mustat regentit pojalle lahjaks 🙂
Kaks arpaa mulle, kiitos 🙂
pia1972 at luukku.com
Kirjoittaja
Regent white ?❤
Osallistun 2 arvalla (seuraan bloglovinissa ja instagramissa)
[email protected]
Kirjoittaja
Meiltä löytyykin jo molemmat kuulokkeet mutta teini tarvii omat joten osallistun yhdellä arvalla. Ja on muuten älyttömän hyvät kuulokkeet molemmat.
Kirjoittaja
Jaakko tahtoo…..
mustat regentit pukin pussiin.
[email protected]
Kirjoittaja
Jaakko tahtoo…,
mustat Regentit pukinpussiin?
[email protected]
Kirjoittaja
Jaakko tahtoo….
mustat Regentit pukinpussiin?
[email protected]
Kirjoittaja
Regent kuulokkeet ois valintani. 1 arpa. texas-86 (at) hotmail.com
Kirjoittaja
Urheilukuulokkeet vaaleanpunaisina <3 bloglovinilla seuraan. [email protected]
Kirjoittaja
Itselleni tarvisin TRE urheilukuulokkeet, toiveena pink.
Kaksi arpaa.
sannamaria77 at gmail.com
Kirjoittaja
Kiitos todella runsaasti osallistumisesta arvontaan!
Arvonta on päättynyt 🙂